O nás

Vítejte na stránkách e-shopu

 

SVATEBNÍ A PÁRTY DEKORACE 

svatebni-dekorace-pce.cz je e-shop s výdejním a prodejním skladem v Čepí.

 

OTEVÍRACÍ DOBA SKLADU

Otevřeno máme pouze po předešlé tel. domluvě.

 

 Proč nakupovat u nás 

SVATEBNÍ A PÁRTY DEKORACE

 

Tento e-shop je určen právě pro vás: nevěsty, ženichy, svědky, maminky, ale i ty, kteří chystají nějakou společenskou událost, ať je to svatba, narozeniny, ples nebo jiná příležitost. 
V našem svatebním e-shopu nebo přímo na prodejně, najdete spoustu svatebních a párty dekorací, ale i sezóních dekorací.

A čím bychom měli začít?   

SVATEBNÍ VÝZDOBA

Doladíme Vaši svatbu do posledního detailu. Poradíme Vám jak nazdobit svatební tabuli, jak správně použít materiály - svatební ubrus, netkanou textilii, vlizelin, svatební ubrousky a kam se hodí svatební dekorace.  

SVATEBNÍ DOPLŇKY PRO NEVĚSTU A DRUŽIČKU 

Mezi svatební doplňky pro nevěstu neodmyslitelně patří svatební bižuterie. Pokud máte svatební šaty vybrané, výběr svatebního šperku nebude tak složitá záležitost. V nabídce máme vlasové doplňky – čelenky, perličky, vlásenky. Nevěsta by neměla zapomenout na svatební podvazek. Pokud bude po boku nevěsty družička, vyberte jí také ozdobu do vlasů.

SVATEBNÍ DEKORACE DOMU NEVĚSTY 

Na svatební dekoraci bytu nebo domu nevěsty bychom neměli zapomínat. Vyzdobit bychom měli vstupní dveře. Na dveře používáme netkanou textilii v šerpách. Barvu vybíráme podle stylu a barvy celé svatby. K drobným svatebním dekoracím patří oblíbená srdíčka, stuhy, mašle, motýlky, holubičky, věnečky, lampionky, umělé květiny, nebo můžeme použít květiny živé. Při výzdobě oken použijeme také vlizelín, tyl nebo organzu a odekorujeme podobně jako u vchodových dveří. Každý svatebčan se těší i na něco dobrého, takže čas strávený u stolu nebude zcela jistě zanedbatelný. Jednoduchým, ale velice praktickým způsobem ozdobíme svatební stůl doma. Budeme potřebovat saténový ubrus, který dáme jako základní ubrus a doplníme šerpou (vlizelín, organza, netkaná textilie, tyl). Tento vrchní materiál na stole trošku nadlehčete a nakrabaťte, bude vypadat efektivněji. Poházejte po stole svatební dekorace (kamínky, plátky růží,srdíčka,…) a výzdoba je hotová. Teď už můžeme nosit na stůl.  

SVATEBNÍ DEKORACE AUT 

Doby, kdy jsme zdobili auta klasickou stužkou o šířce 1cm jsou už dávno pryč. Nejčastějším způsobem svatební dekorace aut je šerpa z netkané textilie, tylu nebo organzy ( o šířce 40 – 60cm), která může být jednoduchá bílá nebo v kombinaci barev. Bude jenom záležet, do jakých barev se svatba a svatební dekorace bude ubírat… Svatební výzdobu aut můžeme doplnit o další dekorace – srdíčka, květiny, cylindry, mašle, věnečky,…auto nevěsty a auto ženicha by mělo být vždy ozdobeno výrazněji než auta svatebčanů. Na auta pro svatebčany můžeme použít jednoduché šerpy bez svatební přízdoby.  

VÝZDOBA SVATEBNÍ HOSTINY 

Svatební tabule je jednou z nejdůležitějších pro svatební dekoraci. Pokud si budete svatební tabuli zdobit sami, nejdříve si spočítejte, kolik budete mít hostů a jak bude svatební tabule velká. Pokud si nebudete vědět rady s množstvím materiálu, zavolejte nám, rádi Vám pomůžeme. Na připravené stoly bychom měly použít základní ubrus, který slouží jako podklad pod dekorační ubrusy. Materiály pro dekoraci stolů – tyl, organza, netkaná textilie, vlizelín jsou v šířkách (30-60cm). Tyto svatební šerpy Vám můžeme nabídnout v různých cenových relacích, levné vlizelíny nebo finančně náročnější, ale o to působivější organzy se třpytem. Barevná škála je opravdu široká a ať už zvolíte jakýkoliv styl svatby, určitě si vyberete. U svatební dekorace jsou důležité ubrousky. Svatební ubrousky a ubrousky pro dekoraci slavnostní tabule se liší od běžných ubrousků hlavně v materiálu. Nyní máme v nabídce svatební ubrousky s bavlnou, jedná se o ubrousky, které vypadají jako látkové, jsou pevnější, ale krásně s nimi můžeme dekorovat a skládat různé tvary. Svatební ubrousky typu airlaid nebo dunilin prodáváme v rozměru 40x40cm. 

Drobné svatební doplňky, které vždy ozdobí Vaši svatební tabuli mohou být: 
svatební bublifuky, svatební srdíčka, holubičky, věnečky, okvětní lístky, kamínky, perličky, peříčka, motýlci, mandličky, svíčky, krabičky na drobný dárek… Dále je vhodné mít vypracovaný zasedací pořádek, aby hosté neběhali kolem stolů dokola:-). Ke každému místu na sezení přidejte jmenovku ( v našem e-shopu také v nabídce). Předejdete tak zbytečnému chaosu a nepříjemnostem s tím spojeným. 

Jdeme na židle! Každá svatební tabule si zaslouží mít u stolu krásně oblečené židle. Není to velká investice, proto byste na to neměli zapomínat. Pro výzdobu židlí můžeme použít šerpu z netkané textilie (šířka 40cm) nebo organzu a tyl. Záleží jenom na Vašem vkusu a stylu svatební hostiny. Svatební dekorace na židle může být jednoduchá a přesto dá svatební tabuli tu správnou tečku.  

VÝZDOBA SVATEBNÍ MÍSTNOSTI 

Svatební dekorace by měla začít u vchodových dveří. Použijeme stejné materiály jako na svatební tabule – tyl, organza, vlizelín… Svatební místnost vyzdobíme podle stylu svatby. Můžeme použít svatební balónky, lampiony, svatební šerpy, ale také živé květiny.  

SVATEBNÍ DROBNOSTI 

Mezi svatební drobnosti patří svatební myrta s mašličkou, kterou má každý svatebčan připnutou na klopě nebo na šatech. V našem e-shopu si můžete vybrat i z více barevných variant – v kolonce vývazky. Před svatbou se rozdávají svatební koláčky, výběr svatebních krabiček si můžete prohlédnout na našich stránkách. Po hostině bývá dobrým zvykem rozdávat svatební výslužku. Pro tyto účely jsou určeny krabičky, které najdete v kategorii – dárky a výslužky. Na doladění svatební dekorace jsou také vhodné vodní perly, písek, kamínky, kytičky, motýlci, svatební bublifuky a další svatební drobnosti.

Takže se nebojte svatebních příprav a pojďte na to, s námi to bude hračka… 

Těšíme se na Vás a na Vaše dotazy. Naše svatební stránky neustále aktualizujeme a doplňujeme o nové produkty, které přicházejí na trh! Být s námi znamená být IN!

Tvoříme eshopy a weby zdarma: ESHOP ZDARMA | Neomezný hosting pro web | Svatební a párty dekorace © 2020